PINK Kit MiYO Liquid Ceramic

Kód: 0881-3
Tip
Značka: JENSEN
19 190 Kč 15 860 Kč bez DPH
Objednáno

8 odsínů, 3 translucenční a 3 strukturních hmoty, MiYO Glaze Paste No Fluor(bez fluorescence) a tekutina InSync one-for-all Liquid.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Pink Kit MiYO je k dispozici k zapůjčení.

Pink MiYO

MiYO růžový gingivální systém umožňuje zubním technikům vytvořit jedinečnou hloubku, vitalitu a texturu, která věrohodně imituje přirozenost. Efektu lze dosáhnout v nebývalých tloušťkách 0,1mm - 0,2mm. Skládá ze 13 samo-glazovacích růžových odstínů a 3 strukturálních materiálů v široké škále odstínů barvami s různými úrovněmi krytí.

MiYO Pink 

MiYO růžové odstíny s různou krycí schopností, ale bez fluorescence. To umožňuje dosáhnout stejných efektů, jakých dosahujeme pomocí vrstvení. Jedinečné vlastnosti a konzistence barevných hmot MiYO umožňuje nanášet mokré na mokré bez míchání barev a dosáhnout tak přirozených detailů v jednom kroku.

MiYO pink Kit obsahuje 8 odstínů, 3 translucenční a 3 strukturní hmoty v různých úrovních krytí a glazuru MiYO Glaze Paste No Fluor(bez fluorescence) spolu s tekutinou InSync one-for-all Liquid.

Obsah Kitu:

  • 3 x MiYO Gingiva Translucent á 4g
  • 8 x MiYO Gingiva Color á 4g
  • 3 x MiYO Gingiva Structure á 4g
  • 1 x MiYO Glaze Paste No Fluor 4g
  • 1 x InSync Stain/Glaze Liquid one for all 25 ml

Balení: 1ks

Návod k použití: https://www.miyoworld.eu/images/Dokumente/Workbook/MiYO_MiYO_pink_Workbook_GAN_0006_2101_EN_web.pdf

Keramický systém MiYO Liquid

MiYO je tekutý keramický systém vyrobený z opalescenčních a fluorescenčních hmot k dosažení dokonalé struktury, barevné individualizaci a konečné glazury.
Pomocí MiYO docílíte jedinečné estetiky, srovnatelné s vrstvenými náhradami a to za stejnou dobu, jakou standardně vyžaduje konečná charakterizace náhrady.
MiYO Color 
se skládá z široké řady odstínů samo-glazovacích barev s různou úrovní průsvitnosti a jedinečně replikuje vzhled přirozeného zubu a okolních tkání.
MiYO Structure 
vrstvíme přes MiYO Color a imitujeme tak hloubku, vitalitu a texturu již při minimální tloušťce 0,1mm - 0,2mm. Nízká teplota vypalování nemění povrchové vlastnosti a požadované estetiky dosáhneme již po prvním nebo druhém vypalování..

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: