MiYO Pink Kit – tekutá keramika pro gingivu (kompletní sada)

Kód: 0881-3
19 890 Kč / ks 17 759 Kč bez DPH
Skladem (3 ks)
🌸 Kompletní sada pro realistickou gingivu v ultratenké vrstvě 0,1–0,2mm.
🎨 11 gingiválních past (Color+Translucent) +3 structure +glazura No Fluor +liquid one-for-all 25ml.
🔥  Nízké vypalovací teploty a kontrolovatelný lesk podle protokolu MiYO Pink.
🦷 Pro zirkon, lithium disilikát i další běžné laboratorní keramiky (při dodržení protokolu).

Detailní informace

Detailní popis produktu

MiYO Pink Kit je kompletní gingivální sada tekuté keramiky pro realistickou reprodukci měkkých tkání – hloubky, vitality a jemné textury. Systém je navržen pro práci v ultratenké vrstvě 0,1–0,2mm, takže se hodí jak na monolitické práce, tak i pro charakterizaci fazetovaných konstrukcí. Díky nízkým vypalovacím teplotám a jasnému protokolu se dobře integruje do běžného laboratorního workflow.

Co technik ocení nejvíc

  • Gingivální estetika v 0,1–0,2mm – přirozená hloubka a „živost“ bez zbytečného navyšování objemu.
  • Logická skladba barev a kryvostí – kombinace Color, Translucent a Structure past pro kontrolu sytosti, translucence a povrchové struktury.
  • Univerzální laboratorní použití – systém je běžně využitelný na zirkon i sklo-keramiku; rozhodující je správný pracovní postup.
  • Stabilní workflow – nízké teploty a možnost „doladění“ výsledku dalšími tenkými vrstvami bez dramatických změn vzhledu.

Technické parametry

  • Typ: gingivální MiYO Pink (Color + Translucent + Structure) + glazura (No Fluor).
  • Obsah sady:
    • 3×MiYO Pink Gingiva Translucent 4g: Raspberry, Midnight, Copper
    • 8×MiYO Pink Gingiva Color 4g: Flamingo, Crimson, Plum, Merlot, Sorbet, Salmon, Sable, Thistle
    • 3×MiYO Pink Gingiva Structure 4g: Orchid, Rouge, Frost
    • 1×Glaze Paste No Fluor 4g
    • 1×InSync Stain/Glaze Liquid one-for-all 25ml
  • Doporučená tloušťka vrstvy: 0,1–0,2mm (dle protokolu/systému).

Vypalování – rychlá orientace (dle protokolu MiYO Pink)

Materiál / systém Start Růst Vakuum start Koncová T Držení
Zirkon / MiYO (Color/Structure/Glaze) 400–450°C 45°C/min 580°C 720°C 30–60s
Lithium disilikát / MiYO (Color/Structure/Glaze) 400–450°C 45°C/min 580°C 710°C 30–60s

Indikace

  • Gingivální charakterizace a estetické doladění prací – zejména u implantologických a rozsáhlejších konstrukcí, kde je viditelná růžová estetika.

Varianty produktu

  • Pink Kit – kompletní sada (obsah viz výše).

🔗 Kompletní MiYO systém (vše na jednom místě): MiYO Liquid Ceramic System

🔗 Protokol + vypalovací hodnoty (PDF): MiYO pink Workbook CZ

⚠️ Vypalovací parametry jsou orientační a mohou se lišit podle pece, velikosti a typu práce.


MiYO PINK

Tyto stránky jsou určeny odborným pracovníkům ve zdravotnictví. Informace nejsou určeny pro laickou veřejnost.


  1. Potvrzuji, že jsem odborníkem ve smyslu §2a Zákona č. 40/1995 Sb., o regulaci reklamy, ve znění pozdějších předpisů, čili osobou oprávněnou předepisovat zdravotnické prostředky nebo osobou oprávněnou zdravotnické prostředky vydávat.

  2. Beru na vědomí, že informace obsažené dále na těchto stránkách nejsou určeny laické veřejnosti, nýbrž zdravotnickým odborníkům, a to se všemi riziky a důsledky z toho plynoucími pro laickou veřejnost.