ProBase Cold Polymer 2x500g

Kód: 531517 531514 531515 629294 563542 Zvolte variantu
3 689 Kč 3 294 Kč bez DPH
Na objednávku Na objednávku Na objednávku Na objednávku Na objednávku Zvolte variantu
Varianta

Preference Clear, Pink, Pink-V, Pink-V Implant: 2x500g.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Za studena tuhnoucí ProBase Cold je vhodný pro techniku lití i modelaci z volné ruky. Jeho vynikající vlastnosti jsou zárukou náhrad s dlouhou životností. ProBase Cold je typický svojí výbornou zatékavostí a vlastnostmi při modelaci. Materiál odpovídá normě ISO EN 20795-1. Snadné použití a přesnost, stálost tvaru a barvy.

Varianty: Preference Clear, Pink, Pink-V, Pink-V Implant

Velikost: 2x500g

Balení: 1ks

Doplňkové parametry

Kategorie: SR Triplex Hot&Cold a ProBase Cold
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Bezpečnostní kontrola

Tyto stránky jsou určeny odborným pracovníkům ve zdravotnictví. Informace nejsou určeny pro laickou veřejnost.


  1. Potvrzuji, že jsem odborníkem ve smyslu §2a Zákona č. 40/1995 Sb., o regulaci reklamy, ve znění pozdějších předpisů, čili osobou oprávněnou předepisovat zdravotnické prostředky nebo osobou oprávněnou zdravotnické prostředky vydávat.

  2. Beru na vědomí, že informace obsažené dále na těchto stránkách nejsou určeny laické veřejnosti, nýbrž zdravotnickým odborníkům, a to se všemi riziky a důsledky z toho plynoucími pro laickou veřejnost.